Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

  

Prezidenta Balvas izcīņa atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā

Prezidenta Balvas izcīņa atjaunotajā Jāņa Daliņa stadionā

Datums: 16.08.2021 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Valmieras Jāņa Daliņa stadionā aizvadītas „Prezidenta balvu” izcīņas sacensības. Pēc skaita jau 27. sacensības iezīmējās ar atgriešanos savā pirmajā mājvietā – Jāņa Daliņa stadionā. Sacensības vienlaikus bija arī visu triju Baltijas valstu 58. mačs.

Sacensību galveno balvu – lielo kausu par uzvaru komandu cīņā arī šoreiz jau trešo gadu pēc kārtas ieguva Igaunijas komanda ar 295 punktiem, savukārt, Latvijas vieglatlēti lauza pēdējo divu gadu slikto tradīciju un uzveica Lietuvu(250p) ar 7 punktu pārsvaru, jeb 257 punktiem.

Liepājas vieglatlētus pārstāvēja divi sportisti-Aleks Kožuškevičs(trenere Diāna Lauva) un Dmitrijs Ļašenko(treneris Vjačeslavs Goļinskis), kurš jau šodien devās ceļā uz sacensībām Kenijā.

Aleks sacensības noslēdza ar 4.vietu 400m barjerās un personīgo rekordu-54.16s, un 2.vietu komandu stafetē(4x400m), pārstāvot Latviju ar Valēriju Valinščikovu, Austri Karpinski un Jāni Leiti, 3:13.65min

Arī Dmitrijam īpaši veiksmīgs starts 400m barjerās-izcīnīta pirmā vieta un jauns personīgais rekords-52.30s, kas noteikti iedrošina uz jauniem panākumiem sacensībās Nairobi.

Jau 17.augustā sekosim līdz Dmitrija dalībai Pasaules U20 čempionātā.

Sportisti un treneri atzīst, ka atjaunotais Jāņa Daliņa stadions ir izveidots ļoti augstā līmenī un paredzēts dažādu līmeņu sacensību organizēšanai.


  < atpakaļ