Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

Ar lielisku personīgo rekordu 48.78 sekundes 400m skrējienā par Rīgas čempionu kļuva liepājnieks Iļja Petrušenko

Datums: 06.06.2016 | Autors: Diāna Lauva | Jaunumi

No 03.-04.maijam, lieliskos un vasarīgos laika apstākļos „Daugavas” stadionā norisinājā gadskārtējais Rīgas čempionāts pieaugušajiem un junioriem. Pirmajā sacensību dienā uzvarētāji tika noskaidroti 15 disciplīnās. Arīi LSSS vieglatlēti devās cīņā par medaļām. Ar lielisku personīgo rekordu 48.78 sek. 400m skrējienā par Rīgas čempionu kļuva liepājnieks Iļja Petrušenko (treneris V.Goļinskis). Vēl divas trenera Goļinska audzēknes bija pārākas 400m/b pieaugušajiem, pirmā vieta A.Očeretovai ar rez. 1:03,99un otrā vieta A.Ivanovai ar rez. 1:06,77, savukārt starp junioriem uzvaru guva Līvija Grantiņa (trenere.D.Stumbre) ar rez. 1:09,66. Vēl viena sudraba medaļa starp pieaugušajiem Annai Dimantei (trenere D.Stumbre) trīssolī ar jaunu Liepājas pilsētas rekordu 12.05 m.

Jau nākamajā dienā, 05.jūnijā jaunā paaudze startēja Iecavā, Latvijas čempionātā U14, vienīgo medaļu izcīnīja Artjems Sitņuks (treneris V.Goļinskis) 2000m skrējienā ar rez. 7:04,26. Nākamās sacensības liepājniekiem 12.jūnijā pašu pilsētā Liepājas atklātajās čempionātā.