Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

  

Aleks Pelcmanis Kolumbijā gūst neatkārtojamu pieredzi U20 Čempionātā

Aleks Pelcmanis Kolumbijā gūst neatkārtojamu pieredzi U20 Čempionātā

Datums: 22.08.2022 | Autors: Anna Anevica | Jaunumi

Nedēļas nogalē noslēdzies Pasaules U20 Čempionāts vieglatlētikā Kolumbijas pilsētā Kali un mājās atgriezies arī Liepājnieks Aleks Pelcmanis.
“Skrējiens neizdēvās tehniski, stadions atrodas augstkalnē un retinātais gaiss noteikti nepalīdzēja sasniegt cerēto, tāpat arī stress. Taču, neskatoties uz to, tā ir nenovērtējama pieredze!” Tā par audzēkņa sniegumu 400m barjerskrējienā komentē trenere Diāna Brence.
Aleka rezultāts Čempionātā ierindojās 42.vietā 47 dalībnieku konkurencē ar 53.76, kas atpaliek par veselām 3 sekundēm no sportista personīgā rekorda. “Bija prieks vērot U20 līderu startus. Lidoju viens un biju nedaudz nobijies, zinot, ka Kolumbija ir salīdzinoši bīstama valsts. Arī uz ielām nebija droši, taču katru rītu varēju izbaudīt brīnišķīgo skatu uz kalniem. Pirmoreiz ieejot stadionā, man bija grūti noticēt, ka esmu šeit. Tas ir kolosāli! Lai arī mans starts nebija labākais, šis brauciens man sniedza milzīgu pieredzi un esmu apmierināts ar sezonas sasniegumiem!” Tā par Pasaules U20 Čempionātu komentē jaunais sportists

  < atpakaļ