Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

LIEPĀJAS SPORTA SPĒĻU SKOLA

  

Sacensību kalendārs 

LSSS Vieglatlētikas sacensību kalendārs 2017./2018.gadam

 

Datums

Sacensību nosaukums

Vieta

 

Oktobris

 

14.

Kross Klaipēdā (starptautiskas sacens.)

Klaipēda

 

Novembris

 

17.-18.

"Baltijas rudens" (starptaustiskas sac.)

Kaļiņingrada, RUS

24.

Kuldīgas sporta skolas atkl.sac. U16

Kuldīga

25.

Kuldīgas novada čempionāts U18 un vecāki

Kuldīga

 

Decembris

 

1.

Kuldīgas sporta skolas atkl.sac. U12

Kuldīga

2.

Sporta skolas SPARS atkl.sacensības U14

Ventspils

8.-9.

"Manežo taure" (starptautiskas  sacens.)

Klaipēda

15.

Ziemassvētku sacensības 2005.g.un jaunāki

Liepāja

16.

Ziemassvētku kauss 2017

Ventspils

Janvāris 2018. gads

13.

Sportland kauss I posms

Kuldīga

19.-20.

Latvijas studentu ziemas atkl.čempionāts

Rīga

20.

Katrīnas kauss (Starptautiskas sac.)

Kuldīga

27.-28.

Latvijas čempionāts daudzcīņās

Rīga

 

Zonas Atlases sacensības U14 uz LČ

Kuldīga

Februāris

2.-3.

Latvijas čempionāts U18 un U20

Kuldīga

9.-10.

Rīgas čempionāts

Rīga
11.

Latvijas čempionāts U14

Rīga
17.-18.

Latvijas ziemas čempionāts

Kuldīga
23.-24.

Rīgas čempionāts jaunatnei

Rīga
24.-25.

Latvijas čempionāts U16

Rīga
24.-25.

International Match U20

Minska
24.-25.

Starptautiskas sacensības 

St.Pēterburga

Marts

2.-3.

Sportland kauss II posms

Rīga

3.

Baltijas komandu čempionāts U18

Viru EST

 

Pieccīņa E,D,C grupām

Liepāja

10.-11.

Baltijas valstu sacensības  daudzcīņās

Kuldīga

 

(Starp.sac.) "Kuldīgas kauss" jauniešiem

Kuldīga

 

Ventspils sp.skolas SPARS atklātās sacensības U14,U16

Ventspils

Aprīlis

 

Saldus sporta skolas atkl. sacensības U16 un vecāki

Saldus

Maijs

12.

IAAF jauno vieglatlētu diena

Ogre
18.

Sportland Kauss III posms

Jelgava
 

Latvijas 28. studentu Universiāde

Ogre
 

Saldus sporta skolas atkl.sacensības U12, U14

Saldus
 

Saldus sporta skolas atkl.sacensības

Saldus
18.-19.

Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās

Lietuva
18.-19.

Rīgas čempionāts jauniešiem U18

Ogre
25.-26.

Liepājas kausi 2017

Liepāja
29.

Rīgas Kausi 2018

Ogre
 

Ventspils sporta skolas SPARS atkl.sacensības

Ventspils
 

LSSS atklātās individ. sacensības E,D,C grupām

Liepāja

Jūnijs

 

Valmieras atkl.čempionāts

Valmiera
2.-3.

Latvijas čempionāts daudzcīņās

Valmiera
6.

Latvijas Čempionāts  U14

Ogre
9.

Sportland Kauss IV posms

Saldus
12.

Valmieras spēles I kārta, atlases sac. uz Poliju

Jelgava
15.-16.

Prezidenta balva

Ogre
21.-22.

Latvijas čempionāts U18, U20

Saldus
29.-30.

Latvijas čempionāts U16

Ventspils
 

Liepājas atklātais čempionāts

Liepāja
 

Rīgas čempionāts 

Ogre
 

Latvijas Čempionāts U16

Saldus
 

Starptautiskās 8 valstu sacensības Polijā

Varšava, Polija

Jūlijs

5.-8.

Eiropas čempionāts U18

Ungārija

6.-7.

Rīgas čempionāts  

10.-15.

Pasaules čempionāts U20 Tampere

13.

Sportland Kauss V posms Rīga

21.

Baltijas valstu sacensības U16, U20
Jelgava

27.-29.

Latvijas čempionāts Ogre

Augusts

2.-3.

Baltijas valstu sacensības U18

Viru EST

4.

Sportland Kauss finālposms

 

 Sagatavoja LSSS trenere un metodiķe Diāna Lauva