Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

LIEPĀJAS SPORTA SPĒĻU SKOLA

  

Sacensību kalendārs 

LSSS Vieglatlētikas sacensību kalendārs 2016./2017.gadam

 

Datums

Sacensību nosaukums

Vieta

 

Oktobris

 

8.

Kross Klaipēdā (starptautiskas sacens.)

Klaipēda

 

Novembris

 

13.

Kuldīgas novada čempionāts

Kuldīga

18.-19.

'Baltijas rudens'' (starptaustiskas sac.)

Kaļiņingrada, RUS

25.

Atklātās sacensības U16

Kuldīga

 

Decembris

 

2.

Atklātās sacensības U14

Kuldīga

9.-10.

'Manežo taure'' (starptautiskas  sacens.)

Klaipēda

16.

Ziemassvētku sacensības 2003.dz.g.un jaunāki

Liepāja

17.

Ziemassvētku kauss 2015

Ventspils

Janvāris 2017. gads

7.-8.

Latvijas čempionāts daudzcīņās

Rīga

14.

LVS kauss I posms

Kuldīga

21.

Katrīnas kauss (Starptautiskas sac.)

Kuldīga

27.

Zonas Atlases sacensības U14 uz LČ

Kuldīga

28.-29.

Rīgas čempionāts jaunatnei

Rīga

Februāris

4.-5.

Latvijas čempionāts U18 un U20

Kuldīga

10.-11.

Rīgas čempionāts

Rīga

12.

Latvijas čempionāts U14

Rīga

18.-19.

Latvijas ziemas čempionāts

Kuldīga

24.-25.

Latvijas čempionāts U16

Rīga

 

Starptautiskas sacensības

Viļņa

25.

International Match U20

Minska

Marts

3.

Pieccīņa E,D,C grupām

Liepāja

4.

Baltijas valstu sacensības  U 18

Lietuva

11.

(Starp.sac.) "Kuldīgas kauss" jauniešiem

Kuldīga

16.

Ventspils sp.skolas SPARS atklātās sacensības U14,U16

Ventspils

Aprīlis

 29. Saldus sporta skolas atkl. sacensības U16 un vecāki Saldus

Maijs

4.

IAAF jauno vieglatlētu diena

Ogre

10.

LVS Kauss II posms

Saldus

12.

Latvijas 27. studentu Universiāde

Ogre

13.

Saldus sporta skolas atkl.sacensības U12, U14

Saldus

19.-20.

SELL spēles

Ogre

20.

Saldus sporta skolas atkl.sacensības

Saldus

22.-23.

Rīgas čempionāts jauniešiem U18

Ogre

25.

Rīgas Kausi 2017

Ogre

26.

Ventspils sporta skolas SPARS atkl.sacensības

Ventspils

27.

Liepājas kausi 2016

Liepāja

28.

LVS Kauss III posms

Liepāja

 29.

LSSS atklātās sacensības E, D, C grupām

Liepāja

Jūnijs

7.

Latvijas Čempionāts  U14

Iecava

8.

Liepājas atklātais čempionāts

Liepāja

9.

LSSS atkl.sacensības E, D, C grupām

Liepāja

10.-11.

Prezidenta balva

Valmiera

13.

Valmieras spēles I kārta, atlases sac. uz Poliju

Valmiera

16.-17.

Rīgas čempionāts

Ogre

16.

LVS Kauss  IV posms

Jelgava

21.-22.

Latvijas Čempionāts  U16

Saldus

 

Starptautiskās 8 valstu sacensības Polijā

Varšava, Polija

Jūlijs

1.-2.

Latvijas čempionāts U18, U20

Ventspils

8.-9.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde

Valmiera

12.-16.

Pasaules U18 čempionāts

Nairobi,KENIJA

13.

Eiropas U23 čempionāts

Polija

15.

Baltijas valstu sacensības U16

Viļņa

20.

Eiropas U20 čempionāts

Itālija

22.-30.

Eiropas jaunatnes Olimpiskais festivāls

Ungārija

29.-30.

Latvijas čempionāts

Ogre

Augusts

5.

Baltijas valstu sacensības U18

Jēkabpils

 Sagatavoja LSSS trenere un metodiķe Diāna Lauva