Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

  

Vieglatlētiem beidzot savas ziemas mājas - treniņu bāze!

Vieglatlētiem beidzot savas ziemas mājas - treniņu bāze!

Datums: 18.03.2018 | Autors: Diāna Lauva | Jaunumi

Šodien, Liepājas 393. dzimšanas dienā, nepilnu gadu pēc pamatakmens ielikšanas un aptuveni mēnesi pēc treniņu pirmās dienas, tika svinīgi atklāta Liepājas jaunā vieglatlētikas manēža.

Pamatā manēža ir paredzēta kvalitatīvam treniņu procesam vieglatlētiem. Latvijas vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča atzīmējās ne tikai ar runu, kurā sacīja, ka šajā dienā viņas sirds dzied, bet, kā jau vienai no vēl nesen augstākajā līmenī startējošai sportistei pieklājas, kopā ar mazajiem vieglatlētiem manēžu atklāja ar simbolisku sprinta skrējienu.

Atbildot uz "Kurzemes Vārda" jautājumu par to, kad šeit varētu notikt pirmās sacensības, I. Radēviča sacīja: "Tās ir mierīgi jāplāno jau tuvākajā laikā. Tagad ziemas sezona jau ir noslēgusies. Nāks jaunā ziemas sezona, un tad noteikti ziņosim." LVS vadītāja arī atklāja, ka Starptautiskā vieglatlētikas federācija ir ieviesusi jaunu bērnu apmācības programmu, un par daļu no šī projekta ir kļuvusi Liepāja: "Bērnu vieglatlētika ir ļoti atraktīva. Šeit ir krāšņs inventārs, lai bērniem veicinātu aizrautību un interesei par vieglatlētiku. Vieglatlētika nav tikai skriešana. Tā attīsta harmonisku ķermeni, un mēs ļoti gribam, lai bērni ar to aizrautos. Šis ir viens no veidiem kā mēs varam veicināt masveidību un veselību."

Vieglatlētiem beidzot savas ziemas mājas - treniņu bāze!


  < atpakaļ