Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

  

Stundas skrējienā uzvar Irīna Štūla-Pankoka un Reinis Hartmanis

Stundas skrējienā uzvar Irīna Štūla-Pankoka un Reinis Hartmanis

Datums: 23.10.2018 | Jaunumi

Ar liepājnieces Irīnas Štūlas-Pankokas un grobiņnieka Reiņa Hartmaņa uzvaru 21. oktobrī Liepājas Olimpiskā centra stadionā "Daugava" noslēdzās sacensības "Stundas skrējiens". Saulainā un siltā svētdiena pulcēja vairāk kā 100 dalībniekus, kuri noskaidroja līdz metram precīzu attālumu kādu spēj veikt vienas stundas, 6 vai 12 minūšu laikā.

 

Dalībniekiem sacensībās bija pieejamas trīs dažādas distances – Stundas skrējiens (60 minūtes) un Kūpera testa skrējieni – 12 vai 6 minūtes.

 

Stundas skrējiena distancē uzvaras laurus plūca Reinis Hartmanis, 60 minūšu laikā pieveicot 45 pilnus apļus un 247 metrus jeb 18 kilometrus un 247 metrus, pārspējot lietuvieti Tomasu Jateiko un liepājnieku Roju Puku.

 

Sieviešu vidū labākā bija Liepājas tradicionāli labākā gargabalniece Irīna Štūla-Pankoka – viņa Stundas skrējiena distancē noskrēja 14 kilometrus un 400 metrus. Otrajā vietā ierindojās Viktorija Bogdanova, bet trešā ātrākā bija liepājniece Agneta Balode.

 

Savukārt Kūpera testa 12 minūšu skrējienā labāko rezultātu uzstādīja Dmitrijs Konavko, kurš pieveica 3 kilometrus un 86 metrus. Sieviešu konkurencē 12 minūtēs triumfēja Nikija Mikāle ar pieveikto distanci – 2 kilometri un 815 metri.

 

            Bērnu Kūpera testa 6 minūšu skrējienā godpilno pirmo vietu ieguva Kristers Kļava ar rezultātu 1 kilometrs un 143 metri, bet meiteņu grupā uzvarēja Helēna Reinfelde ar noskrieto 1 kilometru un 272 metriem.

 

Lai skatītājiem nodrošinātu ērtāku iespēju sekot un just līdzi saviem elkiem, pasākumu klātienē komentēja atraktīvais pasākumu vadītājs Raivis Šulcs. Pasākuma laikā organizatori visiem skrējiena dalībniekiem un atbalstītājiem bija sarūpējuši tēju.

 

Ar medaļām un citām veicināšanas balvām tika apbalvoti Stundas skrējiena distances trīs vecuma grupu 1.-3. vietu ieguvēji vīriešu un sieviešu vērtējumā.

 

Kā informē organizatori, tad ikviens dalībnieks, kurš sacensību dienā neizņēma Stundas skrējiena diplomu ar rezultātu, to var saņemt LOC Manēžas informācijas centrā.

 

Sacensības organizēja Liepājas Sporta spēļu skolas Vieglatlētikas nodaļa ar Liepājas pilsētas atbalstu.

 

Plašāka informācija un rezultāti ar apļa laikiem apskatāmi mājaslapā vieglatletika.lsss.lv.

 

 

Foto: liepaja.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes

“Liepājas Sporta spēļu skola”

Vieglatlētikas nodaļas treneris

Juris Zilvers

Mob.: 2 6266624

E-pasts: zilvers.juris@gmail.com


  < atpakaļ