VIEGLATLēTIKA

Saldu sporta skolas atklātās sacensības

Datums: 15.05.2018 | Autors: Diāna Lauva | Jaunumi

LSSS vieglatlēti veiksmīgi uzsākuši vasaras sacensibu sezonu.
11.maijā U12 un U14 vecuma meitenes un zēni devās uz Saldus Sporta skolas atklātajām sacensībām, kuras pulcēja bērnus no visas Latvijas. Liepājnieki izcīnīja daudz medaļu.
U14 vecuma grupā trīs zelta medaļas treneres D.Lauvas audzēkņiem - 300m Ģirtam Šenkevicam un Laurai Osipenko, 100m sprintā Rēzijai Kriķei, 100m zēniem sudrabs Robertam Misteram (trenere G.Kristvalde), Robertam arī bronzas medaļa 300m skrējienā, sudraba medaļa lodes grūšanā Renāram Liepam (trenere G.Kristvalde).
800m bronzas medaļa Andrejam Račkovam (treneris A.Vērdiņš), vēl viena bronzas medaļa Karīnai Jansonei (trenere D.Lauva) tāllēkšanā.
U12 vecuma grupā 80m sprintā uzvarēja Markuss Tarabans (treneris V.Goļinskis), Markusam uzvara arī 300m, savukārt trešajā vietā Dmitrijs Sitņuks (treneris V.Goļinskis). Meitenēm trešo vietu 300m distancē izcīnīja Beāte Katrīna Doniņa ( trenere G.Kristvalde). Arī 800m mūsējiem vairākas medaļas - meitenēm sudrabs Stellai Staroveckai (trenere G.Kristvalde), bronza Katrīnai Jansonei (treneris J.Zilvers), savukārt Kritiāns Brucis-Meiris (trenere G.Kristvalde) ierindojās otrā vietā. Tāllēkšanā sudraba medaļu izcīnīja Viesturs Kazbuķis (trenere G.Kristvalde).