Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

  

        Paši jaunākie vieglatlēti aizvada sacensības četrcīņā

Paši jaunākie vieglatlēti aizvada sacensības četrcīņā

Datums: 14.12.2018 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

  1. decembrī LOC manēžā veiksmīgi aizvadītas sacensības mazajiem vieglatlētiem, kopumā pulcējot ap 130 meiteņu un zēnu. Ziemassvētku sacensības šajā laikā pašiem jaunākajiem vieglatlētiem (2006. dzimšanas gads un jaunāki) notiek jau gandrīz desmit gadu.

 Jaunie sportisti sacentās četrās disciplīnās (četrcīņā). Sevi bija jāpierāda sprinta disciplīnā, pildbumbas mešanā, tāllēkšanā, izturības skrējienā, kā arī sacensību noslēgumā 6x100m stafešu skrējienā.

Liepājas Sporta spēļu skolas vieglatlētikas metodiķe Diāna Lauva saka: “Sacensības ir pašiem jaunākajiem sportistiem, un tās ir izturības un rakstura pārbaude, jo četrcīņa ir grūta – sacensība visās disciplīnās notiek vienā dienā. Vieglatlētika ir individuālais sporta veids, šajā vecumā ir jāmācās viss, lai vēlāk varētu izvēlēties savu disciplīnu.”

Kopvērtējumā tika apbalvoti 6 labākie katrā vecuma grupā, kopības sajūtu radīja kliņģera ēšana pozitīvā gaisotnē. Treneri saka paldies jauno sportistu vecākiem, kuri sekoja līdzi sacensībām un uzmundrināja  dalībniekus.


  < atpakaļ