Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

  

LSSS vieglatlētiem meistarklases pasniedz Jevgēņijs Terovanesovs

LSSS vieglatlētiem meistarklases pasniedz Jevgēņijs Terovanesovs

Datums: 29.10.2018 | Jaunumi

No 20. līdz 26. oktobrim Liepājā, dalīties savā gandrīz četrdesmit gadu ilgā vieglatlētikas trenera pieredzē sniedzot meistarklases Liepājas Sporta spēļu skolas treneriem un audzēkņiem, bija ieradies Latvijas labākās tāllēcējas, Latvijas Vieglatlētikas Savienības prezidentes Inetas Radēvičas treneris Jevgēņijs Terovanesovs, kurš šobrīd strādā ar labākajiem Krievijas izlases atlētiem Maskavā.

Liepājas Sporta spēļu skolas vieglatlētikas metodiķe Diāna Lauva atzīst: “Mūsu treneriem un audzēkņiem tā bija vienreizēja iespēja iepazīt profesionālu cilvēku, kuram katrai darbībai – vingrinājumiem, to izpildei, filozofijai kā tādai, ir pamatojums un izskaidrojums. Bija iespēja parunāt individuāli, ja kas nebija skaidrs. Ņemot vērā to, ka Jevgēņijs Terovanesovs Krievijā strādā ar augstas raudzes izlašu sportistiem, sporta skolas treneriem un audzēkņiem viņš prata bāzes lietas izskaidrot saprotami.”

Treneris palika apmierināts ar treniņos pavadīto laiku, atzina, ka te ir draudzīgs treneru kolektīvs un disciplinēti bērni. Visticamāk, ka Liepājā varētu notikt vēl kādas trenera Jevgēņija Terovanesova meistarklases.

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola


  < atpakaļ