Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

LSSS vieglatlēti Latvijas izlasē

Datums: 11.03.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta Spēļu skolas vieglatlēti ziemas sezonā papildināja Latvijas izlasi vairākos Baltijas mačos. U18 grupā abi mūsu puiši, kuri pārstāvēja izlasi, tika pie medaļām – Aleksandrs Mironovs (trenere Daiga Stumbre) ar jaunu personīgo rekordu 800 metros, rezultāts 2:00,02 kļuva par Baltijas valstu čempionu. Savukārt Dmitrijs Ļašenko (treneris Vjačeslavs Goļinskis) 300 metru skrējienā ierindojās trešajā vietā ar rezultātu 36.02. Dmitrijs palīdzēja arī Latvijas izlasei iegūt otro vietu stafetes skrējienā.

U20 grupā Ieva Šēra (trenere Daiga Stumbre) aizgrūda lodi 12.96 un ierindojās sestajā vietā. Daudzcīņā U20 vecuma grupā abas treneres Daigas Stumbres audzēknes Rebeka Ozolniece palika sestajā vietā un tūlīt aiz viņas Krista Sprūde.