Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

  

                     Liepājas jaunie vieglatlēti sezonai gatavojas Spānijā

Liepājas jaunie vieglatlēti sezonai gatavojas Spānijā

Datums: 14.05.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Pēc aizvadītām divām nedēļām treniņnometnē Spānijā ir atgriezušies 33 Liepājas Sporta spēļu skolas U18 un vecāku grupu vieglatlēti, tai skaitā 14 Latvijas vieglatlētikas izlases dalībnieki.

Treniņnometni pirms svarīgākās sacensību sezonas – vasaras Liepājas vieglatlēti rīko jau ceturto gadu. Pirmajā gadā sportisti sezonai gatavojās Ukrainā, bet nu jau trešo gadu – Spānijā. Liepājas Sporta spēļu skolas vieglatlētikas metodiķe Diāna Lauva skaidro: “Braucam uz citām valstīm, jo tur tomēr ir siltāks, turklāt treniņu bāze ir labāka – mūsu stadions šobrīd ir kritiskā stāvoklī! Nometne ir labs veids ne tikai lai trenētos, bet arī iepazītu audzēkņus. Piemēram, paši gatavojam ēst, esam kopā augu dienu – tas ir citādi, nekā kaut vai trīs treniņi dienā mājās.”

Sportistus treniņnometnē vadīja četri treneri. Vieglatlēti piedalījās arī oficiālās sacensībās, kuras organizēja vietējais vieglatlētikas klubs un kurās liepājnieki uzrādīja labus rezultātus. Pāris dienas pēc atgriešanās tika aizvadītas pirmās sacensības Latvijā – Saldū notika Saldus sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā.


  < atpakaļ