Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

  

Aizvadīts Latvijas Čempionāts vieglatlētikā U18 un U20 grupā

Aizvadīts Latvijas Čempionāts vieglatlētikā U18 un U20 grupā

Datums: 26.06.2018 | Autors: Ieva Lanka | Jaunumi

21.un 22.jūnijā Saldus stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 un U20 grupām.  Dažādās disciplīnās tajā startēja 37 Liepājas Sporta spēļu  skolas audzēkņi. Neskatoties uz mainīgajiem laikapstākļiem , kas būtiski ietekmēja audzēkņu startus, Liepājnieki mājās atgriezās ar 18 godalgotām vietām individuālajās disciplīnās, kā arī godalgām Zviedru stafetes (400+300+200+100) skrējienos.

 U18 vecuma grupā

400m barjerskrējienā viss pjedestāls liepājniekiem – uzvara Gintam Drigulim (trenere D.Stumbre) ar rez. 54.60, otrā vieta Dmitrijam Ļašenko ar rez. 55.32, trešā vieta Artūram Vecbaštikam (treneris A.Vērdiņš) ar rez. 55.81.

 1.vieta 400m skrējienā Dmitrijam Ļašenko (treneris V.Goļinskis) ar rez. 51.55. V.Goļinska audzēkņiem Mihailam Zenkovam 3.vieta 2km/kav.skrējienā ar rez. 6:49,60 un 200m sprintā Jurijam Sergejevam 3.vieta ar rez. 23.15.

Meitenēm šajā pašā disciplīnā sudraba medaļa Aminai Askarovai (treneris V.Goļinskis) ar rez. 1:07,03. Trīssoļlēkšanā 2.vieta Kristai Sprūdei (trenere D.Stumbre) ar rez. 11.81, Kristai arī 3.vieta šķēpmešanā ar rez. 45.56.

U20 vecuma grupā

par Latvijas čempionu 400m skrējienā kļuva Iļja Petrušenko (treneris V.Goļinskis) ar rez. 48.09.

400m barjerotajā distancē 2.vieta Adrianam Kālim (trenere D.Lauva) ar rez. 57,64

 Lodes grūšanas sektorā Ievai Šērai (trenere D.Stumbre) 2.vieta ar rez. 12.03.

 800m 3.vieta Rojam Pukam (trenere D.Lauva) ar rez. 1:57,36, 1500m arī 3.vieta Edvīnam Vildem(trenere D.Stumbre) ar rez. 4:09,76.

 Anastasijai Ivanovai (treneris V.Goļinskis) 3.vieta ar rez. 1:05,49. 

110m/b 3.vieta Aleksandram Kālim (trenere D.Lauva) ar rez. 15.21.

Augstlēkšanā Laurai Šulmei 3.vieta ar rez. 1.63 cm.

Liepājnieki iepriecināja ar startiem Zviedru stafetes skrējienos, kur U20 vecuma grupā gan junioriem, gan juniorēm uzvaras kopvērtējumā. U18 grupā jauniešiem uzvara, savukārt jaunietēm sudraba medaļa.

Komandu sastāvi:

Juniores – Viktorja Osipenko, Rebeka Ozolniece, Reina Rozentāle, Laura Šulme .

Juniori – Aleksandrs Kālis, Adrians Kālis, Rojs Puks, Arnis Trankalis.

Jaunieši – Gints Drigulis, Dmitrijs Ļašenko, Jurijs Sergejevs, Artūrs Vecbaštiks.

Jaunietes – Amina Askarova, Amanda Radava, Krista Sprūde, Viktorija Cešķe.

FOTO: LAtvijas čempionāts U18 un U20 grupā


  < atpakaļ