Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

  

JAUNUMI 

 
 

Gada balva 2018

Piektdien, 18. janvāri, pirmoreiz notika Liepājas Sporta spēļu skolas rīkotais pasākums "Gada balva 2018"

+skatīt vairāk
 
 

Liepājā notiek vērienīgas vieglatlētikas sacensības

Sestdien, 12.janvārī, Liepājas Olimpiskā centra jaunajā manēžā notika pirmās lielākās Latvijas mēroga sacensības vieglatlētikā – „Sportland” kausa pirmais posms.

+skatīt vairāk
 
 

Paši jaunākie vieglatlēti aizvada sacensības četrcīņā

13. decembrī LOC manēžā veiksmīgi aizvadītas sacensības mazajiem vieglatlētiem, kopumā pulcējot ap 130 meiteņu un zēnu.

+skatīt vairāk
 
 

LSSS vieglatlēti no Lietuvas atved 6 medaļas

7. un 8. decembrī LSSS jaunieši (U16 un U18) devās uz Klaipēdu, kur divu dienu garumā sacentās ar atlētiem no Lietuvas, Latvijas un Krievijas starptautiskajās sacensības "Maniezo taurai 2018"'.

+skatīt vairāk
 
 

U12 vieglatlēti Kuldīgā izcīna zelta medaļas

Novembra pēdējā dienā LSSS U12 audzēkņi devās uz Kuldîgu kur norisinājās Kuldīgas sporta skolas rīkotās sacensības.

+skatīt vairāk
 
 

LSSS vieglatlēti no Kaļiņingradas atved medaļas

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas Sporta spēļu skolas 2002./2003. gadā dzimušie jaunieši devās uz Kaļiņingradu (Krievija), kur startēja sacensībās “Baltijas rudens 2018”.

+skatīt vairāk
 
 

Vieglatlēti sacenšas Kuldīgā un Ventspilī

Nedēļas izskaņā LSSS U12 grupas vieglatlēti devās uz sacensībām Ventspilī,savukārt U16 sacentās Kuldīgā,kur bija sabraukuši jaunieši no daudzām Kurzemes sporta skolām.

+skatīt vairāk
 
 

LSSS vieglatlētiem meistarklases pasniedz Jevgēņijs Terovanesovs

No 20. līdz 26. oktobrim Liepājā, dalīties savā gandrīz četrdesmit gadu ilgā vieglatlētikas trenera pieredzē sniedzot meistarklases Liepājas Sporta spēļu skolas treneriem un audzēkņiem, bija ieradies Latvijas labākās tāllēcējas, Latvijas Vieglatlētikas Savienības prezidentes Inetas Radēvičas treneris Jevgēņijs Terovanesovs, kurš šobrīd strādā ar labākajiem Krievijas izlases atlētiem Maskavā.

Liepājas Sporta spēļu skolas vieglatlētikas metodiķe Diāna Lauva atzīst: “Mūsu treneriem un audzēkņiem tā bija vienreizēja iespēja iepazīt profesionālu cilvēku, kuram katrai darbībai – vingrinājumiem, to izpildei, filozofijai kā tādai, ir pamatojums un izskaidrojums. Bija iespēja parunāt individuāli, ja kas nebija skaidrs. Ņemot vērā to, ka Jevgēņijs Terovanesovs Krievijā strādā ar augstas raudzes izlašu sportistiem, sporta skolas treneriem un audzēkņiem viņš prata bāzes lietas izskaidrot saprotami.”

Treneris palika apmierināts ar treniņos pavadīto laiku, atzina, ka te ir draudzīgs treneru kolektīvs un disciplinēti bērni. Visticamāk, ka Liepājā varētu notikt vēl kādas trenera Jevgēņija Terovanesova meistarklases.

 

Simona Laiveniece

Liepājas Sporta spēļu skola

+skatīt vairāk

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10