Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VIEGLATLēTIKA

  

JAUNUMI 

 
 

Vieglatlēti Klaipēdā startē “Gintarine Jūrmyle 2019”

No tradicionālajām sacensībām rudens krosā “Gintarine Jūrmyle 2019”, kas notika Klaipēdā, ir atgriezušies vairāk nekā astoņdesmit dažāda vecuma grupu Liepājas Sporta spēļu vieglatlētu.

+skatīt vairāk
 
 

Rojs Puks atgriežas ar medaļu no LČ krosā

Liepājas Sporta spēļu skolas vieglatlēts Rojs Puks ir atgriezies no Latvijas čempionāta krosā ar iegūto 3. vietu U20 grupā.

+skatīt vairāk
 
 

LSSS vieglatlēti aizvadījuši sacensības Saldū.

LSSS jaunie vieglatlēti septembra beigās aizvadīja Saldus Sporta skolas Atklātās sacensības U12 un U14 vecuma grupā un atgriezās no sacensībām ar labiem sasniegumiem un godalgotām vietām.

+skatīt vairāk
 
 

LSSS vieglatlēti Latvijas izlasē labi startē Eiropas čempionātos

Vieglatlētiem ir noslēgušās Eiropas līmeņa sacensības, kurās Latvijas izlases sastāvā ir startējuši Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi un parādījuši vērā ņemamus rezultātus.

+skatīt vairāk
 
 

Noslēgušies Baltijas valstu čempionāti vieglatlētikā

Augustā Igaunijas pilsētā Viru tika aizvadītas Baltijas U16 un U20 komandu čempionāts vieglatlētikā. Tajā ar labām sekmēm piedalījās Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi.

+skatīt vairāk
 
 

Labots Liepājas rekords 4x400 metru stafetē

27. un 28. jūlijā, Ogrē notika Latvijas čempionāts pieaugušajiem un Latvijas U23 čempionāts vieglatlētikā, kurā veiksmīgi startēja Liepājas Sporta spēļu skolas sportisti.

+skatīt vairāk
 
 

LSSS vieglatlētu veikums Latvijas Jaunatnes olimpiādē

No 5. līdz 7. jūlijam Jelgavā notika Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Tajā Liepāju pārstāvēja 28 vieglatlēti, kuri no 43 Liepājas pilsētas sportistu izcīnītām medaļām, saņēma 9.

+skatīt vairāk
 
 

Noskaidro uzvarētājus U14 grupā

Trešdien, 3. jūlijā, Piltenē notika Latvijas U14 čempionāta sacensības vieglatlētikā.

+skatīt vairāk